شبکه های اجتماعی
 

بلاگ

مبل چیستر

مبل چیستر

  |   دسته بندی نشده   |   بدون دیدگاه

مبل چیستر

 

"<yoastmark

مبلمان چیستر به عنوان مبلمان راحتی شناخته میشود که طرفداران زیادی دارد،افرادی که این نوع مبل را پسند میکنند معتقداً که این نوع مبل،فضای کلاسیک تر و دلپذیر تر را به  دکوراسیون خانه میبخشد. این نوع مبل ظاهر مدرنیته و شیکی دارد که به اغلب سلیقه ها مطابقت دارد .

ویژگی مبل چیستر

مبلمان چیستر

مبلمان چیستر

 

۱٫ویژگی منحصربفرد مبل چیستر،یک کاناپه راحت میباشد که از دکمه های مخصوصی تزیین شده ولی اصولاً همه مبل ها این ظاهر ندارند .
۲٫ویژگی بعدی مبل چیستر آپشن راحتی آن است ولی حتی در همین  این نوع مبل به علت وجود اجزای که در ظاهر آن تاثیر بسزایی گذاشته است،راحتی لازم را برای مخاطب خود به عمل نیاورده است.در واقع نسبت  راحت بودن به جذابیت ،زیبایی مبل را ارجحیت قرار داده است.
۳٫برای پارچه و روکش مبل چیستر از پارچه های مخمل و کتان استفاده میکنند که زیبایی کار را دو چندان میکند.
۴٫یکی از ویژگی های ظاهری جذاب این مبل ها این است که سطح پشتی مبل تقریبا کوتاه است و زاویه دار است و کسانی که روبه روی شماست دید محدودی نخواهند داشت.

"<yoastmark

نکته بسیار مهم

این مبل ها طوری طراحی شده اند که با بیشتر محیط ها و فضاها و انواع دکوری ها میتوانند متناسب باشد و یک هماهنگی جدابی در محیط با حضور این مبل به وجود می آید.یکی از دلایل محبوبیت مبل چیستر  فیلد هم مواردی است و به همین خاطر است که هنوز هم در مکان های خیلی لوکس برای قسمت لابی از این مبل ها استفاده میشود.

"<yoastmark

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه