شبکه های اجتماعی
 

بلاگ

مبل ایران هنر - moble iran honar

مبل شزلون

  |   دسته بندی نشده   |   بدون دیدگاه

همگی از نقش عمده ی مبلمان در زیبایی دکوراسیون داخلی خود آگاه هستیم، شاید بخش بزرگی از زیبایی و سبک دکوراسیون ما را مبلمان تعیین می کند، به همین دلیل مبلمان ایران هنر در این مقاله سعی دارد به شما در انتخاب یک مبل مناسب برای ظاهر دکوراسیون شما کمک کند .وقتی نام مبلمان برده می شود یک ست پنج یا هفت نفره مبلمان مدرن یا کلاسیک در ذهن ما ظاهر می شود که در کنار هم فضای دکوراسیون ما را کامل می کند اما گاهی می توان به مبلمان به صورت متفاوتی نگاه کرد، تک مبل ها مبل هایی هستند که به تنهایی همراه با یک میز عسلی یا عناصر جذاب دیگر به دکوراسیون داخلی شما زیبایی خاصی می بخشند.مبل شزلون یکی از این مبل ها می باشد.

شزلون چیست؟

قبل از بررسی مبل شزلون در دکوراسیون داخلی بهتر است بدانیم مبل شزلون چیست ؟ شزلون به گونه ای از مبلمان گفته می شود که به صورت مبل تک مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا دارای یک دسته قوس دار می باشد.دسته شزلون هایی که عمودی می باشد معمولا راحتی مد نظر را برای استفاده کننده به ارمغان نمی آورد بهمین دلیل توصیه میشود در انتخاب این نوع مبل دقت لازم را داشته باشید.
مبل ایران هنر - moble iran honar

کاربرد مبل شزلون چیست؟

شزلون ها به دو سبک کلاسیک و مدرن تقسیم می شوند که می توان از این نوع مبلمان در فضای پذیرایی و اتاق خواب استفاده کرد و جلوه ای زیبا و متفاوت به پذیرایی و اتاق خواب بخشید می توانید از این نوع مبل برای استراحت نیمروزی استفاده کنید.

انواع مبل شزلون

اکنون که با شزلون و کاربردهای آن در دکوراسیون داخلی آشنا شدیم بد نیست با انواع مدل مبل شزلون در فضای دکوراسیون داخلی آشنا شویم.

شزلون سلطتنی

شزلون سلطنتی از نوع مبلمان کلاسیک می باشد که مانند مبلمان کلاسیک دارای دسته ای چوبی که با منبت کاری همراه می باشد و دارای پارچه های ساتن و یا مخمل می باشد این مدل را می توانید به صورت تکی در اتاق خواب و یا در کنار مبلمان خود در فضای پذیرایی قرار دهید و چهره ی زیبایی به فضای خانه خود بدهید.

شزلون تاجدار

شزلون تاجدار نوعی از شزلون های سلطنتی محسوب می شود با این تفاوت که این مدل بیشتر در ترکیب با مبلمان استفاده می شود و برای فضایی مانند اتاق خواب کمتر استفاده می شود. البته می توان آن را در فضای اتاق خواب استفاده نمود ولی بهتر است در فضای پذیرایی خود در کنار سایر مبلمان خود استفاده نمایید
مبل ایران هنر - moble iran honar

شزلون مدرن

شزلون ها دارای بدنه چوبی می باشند اما سبک مدرن این گونه نمی باشد شما می توانید یک شزلون مدرن با بدنه ی فلزی داشته باشید و ظاهری زیبا به فضای دکوراسیون داخلی خود ببخشید.

شزلون اسپرت

شزلون اسپرت و یا همان مدرن نوع دیگری از شزلون می باشد که در طراحی آن بیشتر از فوم ، رنگ و طرح پارچه های ساده استفاده می شود به همین علت به راحتی می توانند با هر سبک دکوراسیونی هماهنگ شوند. این مدل از شزلون ها برای سبک های تلفیقی بسیار مناسب اند.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه