شبکه های اجتماعی
 

بلاگ

مبل ایران هنر - moble iran honar

مبل دسته چوبی

  |   دسته بندی نشده   |   بدون دیدگاه

مدل جدیدی از مبلمان استیل و نیمه استیل که امروزه خریداران زیادی دارد مبل دسته چوبی می باشد.
مبل دسته چوبی تولیدی مبل ایران هنر مدلی از مبلمان می باشد که دسته های آن از پارچه پوشیده نشده است. ممکنه دسته ها منبت شده باشند و یا به شکل ساده طراحی شده اند.
مزیت این محصول دسته چوبی این است که کمی سبکتر شده و به راحتی قابل حمل می باشد. مبلمان استیل دسته چوبی آسیب کمتری نسبت به مبلهای دسته پارچه ای می بینند.
نکته ای که در هنگام خرید باید مد نظرقرار دهید این است که هنگام نشستن بر روی آن، جای دست ها راحت باشد. خب این را باید قبول داشت که مدل های پارچه ای جای دست ها بسیار راحت تر است.

مبل ایران هنر - moble iran honar

ننکته دیگر این که دقت کنید جنس چوب و رنگ استفاده شده در دسته های مبل کیفیت خوبی داشته باشند. چراکه بیشتر در تماس با دست و انگشتر و جواهرات در دست می باشد. و اگر کیفیت مطلوبی نداشته باشد ممکن است پس از مدتی رنگ پریدگی و خراش هایی در این قسمت از محصول ایجاد شود.

مبلهای دسته چوبی مبل ایران هنر فضای کمتری از منزل شما را اشغال می کند. این از مزیت های بسیار خوب این مدل مبلمانها می باشد.

تولیدی مبل ایران هنر همواره به دنبال این می باشد که مدل های جدید و زیبایی از مبلمان استیل و راحتی و انواع سرویس های چوبی طراحی و تولید کند تا شما هموطنان عزیز انتخابی راحت و آسان داشته باشید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه